Renault MEGANE

technológiou k úspechu

Zážitok na palube

Inovácie, ktoré zlepšia vaše pohodlie


Optimalizujte svoje každodenné zážitky z jazdy vďaka našej technológii: jazdné asistenčné systémy Renault EASY DRIVE, palubné multimediálne systémy EASY LINK, nastavenia MULTI-SENSE a omnoho viac.

a2ab7bc98d.jpg

Dodajte vašim cestám trochu vzrušenia pomocou EASY LINK


Ste pripravení na prepojený zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili? Vďaka vášmu multimediálnemu systému EASY LINK kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ máte ľahký prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám z 9,3” centrálnej obrazovky vo vašom Novom modeli MEGANE.

61ffdfac53.jpg

Prispôsobte si svoj zážitok z jazdy pomocou MULTI-SENSE


Zvuk a citlivosť motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurovateľná obrazovka vodiča...Pomocou MULTI-SENSE si môžete vybrať zo 4 rôznych režimov (MySense, Eco, Comfort a Sport) a prispôsobiť si jazdu svojej nálade a potrebám.

582beae492.jpg

Vychutnajte si asistenčný systém Renault EASY DRIVE


Cestujte v úplnej pohode! Asistenčné systémy pre jazdu na diaľnici a dopravné asistenčné systémy, adaptívny tempomat Stop & Go, aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) s rozpoznaním cyklistov a chodcov... Naše asistenčné systémy pri jazde zvyšujú prostredníctvom inovácií vašu bezpečnosť a jazdenie je hračkou.  

Predáváme vozidlá značiek